אודות

     המשרד של גב' דינה גלר המשרד עוסק במגוון רחב של תחומים, בקני מידה שונים בבתים פרטיים ומבני ציבור, כל זה בשיתוף פעולה עם מהנדסי בניה, ובעלי מקצוע שונים ע"מ לתת מענה מקסימאלי ואיכותי ללקוחות.

    גב' דינה גלר עוסקת בתחום האדריכלות כבר כשלושים שנה והיא צברה ניסיון רב במגוון רחב של סוגי בניה בתים פרטיים, התחדשות עירוני, שיפוץ וחידוש מבנים, בתי כנסת, ישיבות, בתי ספר, וכן בהתחדשות עירונית, תוספות בניה, תמ"א 38, ועוד... במהלך השנים דינה גלר צברה ניסיון רב של יכולת לתכנון ייחודי לצרכי הלקוחות ומציאת מגוון פטרונות לבעיות מורכבות. על מנת שהלקוח יקבל תוצאה שמתאימה למידות שלו, מתוך יכולת לגשר בין היכולת הכלכלית לצרכים התכנונים.

   כאדריכלית מן המגזר החרדי גב' דינה גלר צברה ניסיון מיוחד בתכנון שמותאם למגזר החרדי, כולל פרויקטים של בתי כנסת לציבור הדתי והחרדי, מבנים לישיבות, תלמודי תורה, וכן תוספות בניה לדירות של משפחות חרדיות בהתאמה אישית לכל משפחה, גב' דינה  גלר עוסקת שנים רבות בהוראת האדריכלות, יעוץ מקצועי והכוונה למעצבות פנים, ואדריכליות מתחילות.

    כאשר לקוח מגיע ע"מ לקבל יעוץ מקצועי הוא מקבל שרות יסודי ומקצועי ללא התפשרות על שום שלב מן התהליך של הפרויקט ע"מ לקבל את התוצאה המרבית לשביעות רצונו.

ליווי ותכנון כל פרויקט מתבסס על העקרונות הבאים:

  • התאמה של המבנה לסביבה, תכנון נכון והתאמה בין תכנון החוץ והפנים, התאמת המבנה לניצול אור ואוויר, וההגנה מפני פגעי מזג האוויר.

  • חלוקת החללים בצורה נכונה, ומתוכננת בצורה ייחודית לצורכי הלקוחות.

  • יצרת שפה עיצובית שלמה והרמונית ועדכנית, ללא פגיעה בפונקציות של המבנה, וכן התאמה לשנים רבות קדימה.

כדי להשיג את כל זה , הפרויקט נעשה בשלבים הבאים:

  • יצירת תאום צפיות מלא בן חלומות ותוכניות הלקוח ליכולת השטח וליכולת הכלכלית שלו.

  • הכנה של כל המסמכים הדרושים על מנת לקבל היתר בניה.

  • הכנת תוכניות מלאות לצורך כל חלקי הפרויקט, וכן ליווי לכל אורך עד גמר הבניה.

המשרד נותן גם שירותים בתחום של טיפול בהיתרי בניה, טאבו, פיקוח אדריכלי, אישור תכניות, ועוד.